EDBAK | Wall mount | EWB200C-B | Fixed | 40-75 " | Maximum weight (capacity) 40 kg | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: EWB200C-B
- Saadavus: 1
-
47€
EDBAK | Wall mount | EWB200C-B | Fixed | 40-75 " | Maximum weight (capacity) 40 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Fixed |
| Gross depth (mm) | 930 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross weight | 2.5 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 26 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 26 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 75 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 40 kg |
| Muud funktsioonid | Lateral adjustment of the screen once mounted on the wall plate Suitable for installation on brick, concrete, plaster and wooden walls |
| Net weight | 1.7 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 800x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 211 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Producer product family | Universal Flat Wall Mount |
| Producer product name | EWB200C |
| Screen size compatibility | 40-75 " |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote nimetus | EWB200C-B |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 800x400 mm |
| Volume (m3) | 0.008184 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak wall mount ewb200c-b fixed 40-75 maximum weight capacity 40 kg black, ewb200c-b, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





